عکس های...
شنبه 31 مرداد1388 :: 0:39 :: نويسنده : نیلوفر
Story photo: Spokeswoman: Celine Dion is pregnant

سلن دیون ۴۱ ساله برای بار ۲ باردار و به گفته خودش خیلی از این موضوع خوشحاله

جمعه 30 مرداد1388 :: 1:46 :: نويسنده : نیلوفر

 

 

 

 

 

پنجشنبه 29 مرداد1388 :: 0:14 :: نويسنده : نیلوفر

تام کروز و کیتی با دخترشون سوری در استرالیا

سه شنبه 27 مرداد1388 :: 1:36 :: نويسنده : نیلوفر
سه شنبه 27 مرداد1388 :: 1:20 :: نويسنده : نیلوفر
سه شنبه 27 مرداد1388 :: 0:53 :: نويسنده : نیلوفر

مایکل سه هزار ساله ی مصری؟

egyptian_model.jpg

مردم برای تماشای مجسمه ای که به زعم آنها به مایکل جکسون شبیه است به موزه ی فیلد در شیکاگو هجوم آورده اند. این مجسمه سه هزار سال پیش در مصر ساخته شد و در سال 1889 در قاهره خریداری گردید و به شیکاگو آورده شد. الان 21 سال است که این مجسمه در بخش مصر باستان در این موزه در معرض دید مردم است اما هرگز تا پس از مرگ اسطوره ی پاپ، این همه خریدار نداشته است. روزانه 4500 نفر از این مجسمه بازدید می کنند.


محافظی شیشه ای دور این مجسمه را احاطه کرده است تا او را از بوسه ها و نوازش های مردم در امان نگاه دارد. طرفداران حیرت زده به ستایش این مجسمه می ایستند و شباهتش با سلطان پاپ را با دیگر بازدید کننده ها به بحث می گذارند. گونه های برآمده، چشمان درست و خیره و بینی نوک بالای این مجسمه، وجه تشابه این مجسمه و مایکل جکسون است.

یکی از مسئولان موزه می گوید که بعضی از مردم برای تماشا نمی آیند. برای زیارت می آیند و ستایش از آن را راهی برای تقدیر از دستاوردهای مایکل می دانند:

"این مجسمه سالها در این موزه بوده اما از زمان فوت مایکل جکسون اقبال عمومی به آن افزایش یافته است. مردم از سرتاسر کشور به این موزه می آیند تا شباهت این مجسمه به سلطان پاپ را بررسی کنند. بسیاری آن را یک زیارت می دانند و راهی برای ادای احترام به دستاوردهای مایکل جکسون. او تاثیر بسزایی بر فرهنگ پاپ داشته است. بسیاری از طرفداران آنچنان برای دیدن مجسمه هول هستند که هنوز بلیط تهیه نکرده، میپرسند بخش مصر باستان کجاست؟ آنها میخواهند این مجسمه را ببوسند و به آن دست بزنند انگار که یک الهه است. اما الان درون یک محفظه ی شیشه ای است تا تخریب نشود. وقتی مردم این مجسمه را می بینند، مات و متحیر می مانند و نمی توانند از صحبت کردن در مورد شباهت این مجسمه دست بکشند. براستی چشمگیر و جالب توجه است."

کتابدار بخش آفریقای این موزه میگوید دانسته های کمی در مورد تاریخچه ی این مجسمه در دست است.

"این شباهت حیرت انگیز است اما فکر میکنم احتمالا تصادفی است. مایکل هرگز به این موزه نیامده و این مجسمه را ندیده است. ما باور داریم علت تخریب بینی این مجسمه، آن است که مسیحیان و مسلمانان در قرون ابتدایی، بینی ها را از روی نقاشی ها و مجسمه ها بر میداشتند تا انسانی به نظر نرسند زیرا آنها تصویر کردن انسان را بر خلاف اعتقادات و رسوم خود می دانستند. این مجسمه در زمان سلطنت جدید تراشیده شده است اما نمی دانیم از روی چهره ی چه کسی و به چه منظور، زیرا نوشته ای زیر آن حک نشده است."

ویدئوی آهنگ بسیار موفق مایکل Remember The Time در سال 1993، حال و هوای مصر باستان را دارد و چهره ی مایکل در آن ویدئو، شبیه به این مجسمه است.

منبع: eMJey / telegraph.co.uk

سه شنبه 27 مرداد1388 :: 0:44 :: نويسنده : نیلوفر
خبرفوری: حادثه برای آشتون کوچر/ او زنده است

 


اختصاصی ایراسان - هواپیمای آشتون کوچر به سلامتی به زمین نشست و او توانست جان سالم از حادثه به در برد. بازیگر فیلم Spread و همسرش دمی مور، سوار هواپیمای اختصاصی شان بودند که به علت حریق موتور، هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد. خوشبختانه به آنها آسیبی وارد نشده است.

به گزارش irasun.com جالب اینجاست به محض فرود اضطراری آنها، آشتون کوچر در صفحه توئیترش نوشت: همین الان خطر بزرگی از بیخ گوش ما رد شد. هواپیمای ما فرود اضطراری داشت. خوش بختانه زنده ایم.
چهارشنبه 21 مرداد1388 :: 0:22 :: نويسنده : نیلوفر
فرزند داری آنلاین و مدرن را از جنیفر یاد بگیرید

 اختصاصی ایراسان - جنیفرلوپز با کودکانش از طریق وب کم ارتباط برقرار می کند. این بازیگر و خواننده محبوب هالیوودی که اذعان می کند نمیتواند دوری از خانواده اش را تحمل کند، برای اینکه همیشه با کودکانش در ارتباط باشد، به اقدام عجیب و قابل تاملی روی آورده است.

به گزارش irasun.com او از طریق تکنولوژی روز - وب کم - با کودکانش صحبت می کند و تمام طول روز کودکانش را تحت نظر دارد.

وی در این باره می گوید راستش برای کودک 18 ماهه ام عجیب است که به ببیند مادرش از مانیتور با او صحبت می کند. اما به هرحال باید عادت کند.

چهارشنبه 21 مرداد1388 :: 0:17 :: نويسنده : نیلوفر
پیت: استفاده از مواد مخدر، من را شبیه دونات کرده بود


 اختصاصی ایراسان - براد پیت می گوید استفاده از ماری جوانا او را به دونات تشبیه کرده است.  بازیگر فیلم " حرامزاده های لعنتی " می گوید بعد از مدتی متوجه شدم استفاده از ماری جوانا، به شخصیت شغلی و حرفه ای من آسیب می رساند و آبروی من را می برد. این بود که تصمیم گرفتم مصرفم را کم کرده و دوستانم را نیز عوض کنم. او درباره علت این تشبیه چیزی نگفت. 

به گزارش irasun.com او همچنین درباره ازدواج خودش و آنجلینا گفت: ما روزانه نامه های تنفرآمیز زیادی از مذهبیون دریافت می کنیم، اما به آنها اهمیتی نمی دهیم. مهم این است که ما همدیگر را دوست داریم و به احساسات یکدیگر اهمیت می دهیم.
جمعه 16 مرداد1388 :: 1:20 :: نويسنده : نیلوفر

برگزاری دادگاه رسیدگی به دارایی مایکل و حضانت فرزندانش

روز گذشته کاترین جکسون، مادر مایکل، لاتویا و ربی، خواهرانش و برادرش رندی در جلسه دادرسی دادگاه لس آنجلس حضور یافتند. در این جلسه حضانت فرزندان مایکل و وضعیت دارایی او بحث شد.

طبق توافق دبی، مادر بچه ها و کاترین که پیشتر اعلام شده بود، قاضی دادگاه حضانت دائم فرزندان مایکل را همان طور که مایکل در وصیت نامه اش خواسته بود به کاترین جکسون داد. پرینس 12 ساله و پاریس 11 ساله نیز خودشان خواهان ماندن در کنار مادربزرگشان بودند.

قاضی میچل بکلوف باید در مورد خرج ماهانه ی فرزندان مایکل و کاترین که سرپرسی شان را عهده دار است و اینکه آیا کاترین می تواند مجریان وصیت نامه ی پسرش را تغییر دهد یا نه حکم دهد.

جان برانکا و جان مک کلین که از طرف مایکل برای اجرای وصیت نامه اش انتخاب شده بودند، در حال امضای چندین قرارداد چندین میلیون دلاری هستند. پیشتر قاضی اجازه ی انتشار مجدد کتاب زندگی نامه ی مایکل "مونواک" را صادر کرده بود. مایکل چندین طرح ناتمام و گنجینه ای از آهنگ های منتشر نشده را از خو باقی گذاشته است.

این دو وکیل تا کنون بخشی از دارایی های مایکل را زنده کرده اند که شامل 5.5 میلیون دلار پول نقد و بیمه ی عمر مایکل میشود. این پولها خرج ماهانه ی سه فرزند مایکل و سرپرستشان (کاترین) را میدهد. این چهار نفر طبق وصیت نامه، از دارایی های مایکل، 80% سهم دارند. 20% باقی مانده به موسسات خیریه ای که نامشان فاش نشده است، تعلق میگیرد.

همچنین قاضی به کمپانی AEG که برای اجرای 50 کنسرت در لندن با مایکل قرارداد بسته بود، دستور داد تا مفاد این قرارداد را در اختیار کاترین جکسون قرار دهد. قاضی همچنین حکم داد که برانکا و مک کلین حداقل تا ماه اکتبر امسال در سمت خود باقی می مانند.

منبع: eMJey / AP[ طراحی : نایت اسکین ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]